Голові російського “промсвязьбанку”, який контролює усі фінустанови в окупованих регіонах України, повідомили про підозру

Петро Фрадков входить до найближчого оточення кремля і є одним з головних організаторів запровадження так званої “рубльової зони” у тимчасово захоплених районах півдня і сходу України.

16.02.2023
Голові російського “промсвязьбанку”, який контролює усі фінустанови в окупованих регіонах України, повідомили про підозру
Фото: Петро Фрадков

Про це повідомляє Служба безпеки України. 

Фрадков виконує вказівку вищого військово-політичного керівництва рф щодо відкриття “філі” “промсвязьбанку” на базі захоплених відділень українських фінустанов.

Також російський посадовець координує представників місцевих окупаційних адміністрацій, відповідальних за блокування обігу гривні. Для цього заборонив на захоплених територіях проводити електронні операції та готівкові розрахунки у гривні, а також унеможливив інкасацію української валюти.

Отримані таким чином “рубльові” надходження спрямовують на фінансування потреб воєнно-промислового комплексу та окупаційних угруповань рф.

На підставі зібраних доказів слідчі Фрадкову повідомили про підозру за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (вчинення за попередньою змовою групою осіб умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків).

Санкція статті передбачає покарання до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, про підозру повідомили голові центробанку рф, яка запроваджує “рубльову зону” на окупованих районах України.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.