“Галичанка” зіграла перший поєдинок у 2024-му році

У Ланьцуті підопічні Віталія Андронова в рамках 10-го туру польської Суперліги приймали одного багаторазового чемпіона Польщі – гандбольний клуб МКС «Люблін».

08.01.2024
“Галичанка” зіграла перший поєдинок у 2024-му році

В польській Суперлізі відновились матчі після паузи, пов’язаною з жіночим чемпіонатом світу-2023. На мундіалі в складі національної збірної України виступили семеро гандболісток: Тетяна Поляк, Мар’яна Маркевич, Марина Коновалова, Мілана Шукаль, Катерина Козак, Ірина Прокоп’як та Олеся Дяченко, повідомляє пресслужба гандбольного клубу.

Рахунок у зустрічі “Галичанка” – МКС “Люблін було відкрито на 4-ій хвилині господарками майданчика після результативного кидка Олесі Дяченко. На 14-ій хвилині після вдалого перехоплення гравчині «Любліна» закинули вшосте і вперше в матчі вели в рахунку з перевагою +3. Під завісу першого тайму «Люблін» знову заробив вилучення – під час гри в більшості «Галичанка» зрівняла, та разом зі звуком сирени гості закинули у ворота і все-таки пішли на перерву з перевагою– 12:13.

“На старті 2-го тайму львів’янки зрівняли рахунок завдяки голу Гавриш – 13:13. Проте, дуже швидко команда Едіти Мадзінської продемонструвала потужний ривок і до 44-ї хвилини мала перевагу в 6 м’ячів. Впіймала справжній кураж у другому таймі Пауліна Вдовяк, зробивши низку порятунків. Поступово протягом поєдинку МКС «Люблін» збільшував привілей у голах і, зрештою, довів матч до перемоги – 20:31″, – йдеться у повідомленні.

Попри поразку «Галичанка» залишилась на шостому місці в турнірній таблиці польської Суперліги. Команда Віталія Андронова має 12 очок після 10-ти турів.

Статистика команди : Шукаль-4, Ткач-3, Гавриш-4, Прокоп’як-2, Козак-1, Маркевич-2, Поляк Т.-2, Дяченко -2. Кращою гравчинею визнано Мар’яну Маркевич.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.