“Галичанка” вдесяте виграла жіночий чемпіонат України з гандболу

Гандбольна команда достроково виборола чемпіонство України. Для львівських спортсменок – це ювілейна перемога у національному чемпіонаті.

14.05.2024
“Галичанка” вдесяте виграла жіночий чемпіонат України з гандболу

Львів’янки стали недосяжними для суперниць після восьмого туру змагань, який був передостаннім у цьому сезоні, повідомили у ХК “Галичанка”.

Дівчата виграла усі матчі туру. Київський “Спартак” здолали з рахунком 28:15: Шукаль-6, Петрів-5, Лакатош-5, Козак-5, Дмитришин-3, Ткач-2, Дяченко-1, Здрила-1.

Львівські спортсменки обіграли броварський “КОСФК”: Дяченко -8, Дмитришин -5, Петрів-5, Шукаль-4, Козак-4, Лакатош-4, Гавриш-2, Ткач-2, Голінська-2, Хайдук-1, Стадник-1.

А після не надто вдалого старту та поразки у першому таймі (15:18), у другому таймі “Галичанка” переломила гру та перемогла ужгородські “Карпати” (31:28): Дяченко -8, Дмитришин -6, Петрів-4, Гавриш-4, Козак-3, Лакатош-2, Дутко-2, Шукаль-1, Хайдук-1.

Після 24-х зіграних матчів у команди 66 очок, а попереду – ще один тур чемпіонату.

“Вітаємо спортсменок, тренерський штаб та вболівальників. Гандбольний клуб «Галичанка» має дуже багату трофейну історію: десятьом чемпіонствам поспіль передували ще п’ять срібних та сім бронзових нагород чемпіонатів України. Також команда є дворазовою переможницею та бронзовою призеркою Балтійської ліги, шестиразовою володаркою Кубка України та була єдиним представником України у жіночих гандбольних Єврокубках”,розповів начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Довідка

“Галичанка” – український жіночий гандбольний клуб зі Львова, заснований 1989 року.

Десятиразовий чемпіон чемпіонату України (2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024), п’ятиразовий срібний призер і семиразовий бронзовий призер. Переможець (2018, 2020) та бронзовий призер (2017) Балтійської ліги. Шестиразовий володар Кубка України та Суперкубка України.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.