Французький “Ашан” внесли у перелік міжнародних спонсорів війни рф в Україні

Підставою для внесення до цього переліку стало те, що, під час повномасштабного вторгнення росії в Україну компанія відмовилась від бойкоту держави-терориста та не закрила свій бізнес у рф.

23.02.2023
Французький “Ашан” внесли у перелік міжнародних спонсорів війни рф в Україні
Фото: умовне

Про це інформує Національне агентство з питань запобігання корупції.

“Для Ашану росія є другим за значущістю ринком збуту після Франції. Лише у 2020 році російський Ашан сплатив 167 мільйонів доларів до російського бюджету. За підрахунками журналістів, це дорівнює вартості 15 літаків Су-25, 42 танків, 222 ракет “Калібр” або 477 тисяч автоматів АК-74″, – заявив голова НАЗК Олександр Новіков.

Раніше “Бомок” писав: “Що кажуть львів’яни, які продовжують купувати в “Ашані”, попри підтримку ним армії рф”. 

Нагадаємо, завдяки журналістським розслідуванням The Insider, Le Monde і Bellingcat стало відомо, що від початку повномасштабного вторгнення, російська дочірня компанія французького “Ашану” постачала товари російським військовим на окупованих українських територіях під виглядом “гуманітарної допомоги”, а також допомагала з виконанням мобілізаційних заходів в рф.

Додамо, що Міжнародна компанія LSEG щоденно відстежує реєстр #InternationalSponsorsOfWar. Усі включені до цього списку компанії вносяться до бази даних World-Check з метою захисту фінансового сектора від спонсорів російської війни.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.