Фермер з Херсонщини передав майже 2 тонни кавунів прикордонникам Львівщини

Благодійник Степан Горбяк родом із Херсонської області, займається фермерством 25 років. Чоловік передав прикордонникам 7 прикордонного Карпатського загону майже дві тонни кавунів.

15.08.2024
Фермер з Херсонщини передав майже 2 тонни кавунів прикордонникам Львівщини

На Херсонщині Степан мав 400 гектарів поля, проте через широкомасштабне вторгнення і окупацію був змушений покинути все – землю, техніку, майно і переїхати. На Львівщині йому з родиною довелося починати все з початку. На чотирьох гектарах землі сім’я фермера висадила кавуни. Зараз збирають перший урожай, з якого Степан частину передав для прикордонників Львівського загону, повідомляє Державна прикордонна служба.

«Ми з самого початку займаємося благодійністю. Я вирішив виростити кавуни і передати нашим воїнам, хлопцям і дівчатам, які нас боронять і дають нам можливість працювати і піднімати наш бюджет», – зазначає Степан.

Кавуни пройшли відповідне лабораторне дослідження, мають сертифікати та додатково їх перевірив спеціаліст служби безпечності харчових продуктів.

Львівський кавун, вирощений по херсонській технології, відправиться у всі відділи прикордонної служби загону.

«Кавуни для наших захисників, аби їх порадувати цим смаком літа. Дуже хочеться подарувати такий смак літа і щоб вони відчули його. Хочеться, щоб вони відчули смак свіжості херсонського кавуна, адже хоча вони зараз вирощуються на Львівщині, але за херсонською технологією», – розповіла донька фермера Діана.

Діана є солісткою гурту SOWA. Дівчина з початку повномасштабного вторгнення дала більше 150 благодійних концертів для потреб Сил оборони України. Нещодавно Діана відвідала й прикордонну комендатуру швидкого реагування «Шквал», яка стримувала навалу російських зайд на Вовчанському напрямку.

Допомога – це не лише про фінансування чи матеріальну підтримку, але й про моральну підтримку, визнання жертв і зусиль, які приносять наші воїни, захищаючи країну. Це в першу чергу про відповідальність суспільства перед його військом, адже кожен внесок, неважливо – великий чи малий, має значення.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.