Фасад львівської лікарні відремонтують за майже 54 мільйони гривень

25 липня перше ТМО Львова уклало договір з підрядником на 54 млн грн про капітальний ремонт фасаду дитячої міської лікарні Святого Миколая.

26.07.2024
Фасад львівської лікарні відремонтують за майже 54 мільйони гривень

Раніше перше ТМО перемогло в конкурсі та виграло грантові гроші на реалізацію проєкту від Європейського інвестиційного банку, повідомляє LVIV.MEDIA.

Згідно з договором, загалом ремонт фасаду лікарні, що на вулиці Пилипа Орлика, 4 у Львові, вартує 53 млн 590 тис. грн разом із податками. Зокрема 8,9 млн грн ПДВ сплатять коштом місцевого бюджету, решту — коштом спецфонду.

Підрядник, ТОВ “Вельт Кепітал”, має закінчити роботи до кінця цього року. Термін гарантії якості ремонту — 10 років. Йдеться про утеплення трьох будівель:

  • Корпусу патології
  • Поліклініки з харчоблоком та конференцзалом
  • Головного корпусу блоку №2

Також у договорі зазначено, що він діє на підставі фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, а саме проєкту “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України” від 22 грудня 2014 року Раніше три львівських проєкти, серед яких проєкти ТМО, здобули перемогу у конкурсі від двох зазначених міністерств. Окрім дитячої лікарні, мають утеплити і лікарню Святого Луки, що на вулиці Навроцького, 23.

До слова, ТОВ “Вельт Кепітал”, яке має зробити ремонт лікарні, за інформацією аналітичної системи YouControl, зареєстроване у Львові і працює протягом 8 років. Засновницею компанії є Тетяна Павленко, а займається “Вельт Кепітал” будівництвом житлових і нежитлових будівель. Окрім того, компанія неодноразово ставала об’єктом журналістських розслідувань. Зокрема на Львівщині, як писало видання “Наші гроші”, компанія завищила ціни на закупівельні товари для ремонту сільської школи у Солонківській ОТГ.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.