Директора комунального підприємства, який на смерть збив жінку у Львові, засудили

На суді чоловік свою провину заперечив, та стверджував, що аварія сталася з вини загиблої.

16.02.2024
Директора комунального підприємства, який на смерть збив жінку у Львові, засудили

Попри те, що обвинувачений свою провину заперечував, Франківський районний суд Львова визнав його винним та засудив до семи років ув’язнення, повідомляє Lviv.media.

Аварія трапилась 18 лютого 2014 року на вул. Науковій. Директор солонківського КП «Амарант» їхав за кермом автомобіля ВАЗ-21099. За даними аналітичної платформи YouControl директором цього КП є Юрій Пташник.

Під час руху Птаншник вирішив повернути ліворуч, проте не врахував, що в цей самий момент дорогу переходила пішохідка. Водій не загальмував вчасно та збив жінку. Внаслідок зіткнення потерпіла перелетіла через авто. Від удару об асфальт жінка отримала важкі поранення, через які загинула.

На суді Пташник свою провину заперечив, та стверджував, що ДТП сталася з вини загиблої, яка несподівано вийшла на проїжджу частину. Також водій заявив, що вжив усіх можливих заходів, щоб уникнути зіткнення, зокрема, побачивши жінку на дорозі, одразу намагався гальмувати. Слідчим це твердження підтвердити не вдалося, адже на дорозі на місці аварії слідів гальмування не було. Також чоловік та син загиблої жінки зазначили, що Юрій Пташник не просив у них вибачення за скоєну аварію та не виражав свого співчуття.

Розглянувши всі матеріали справи, суд  визнав чоловік винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху. Винуватця ДТП засудили до семи років ув’язнення, заборонили йому керувати транспортом на три роки та зобов’язали його виплатити чоловікові загиблої 700 тис. грн компенсації за заподіяну моральну шкоду. Цей вирок обвинувачений ще може оскаржити.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.