Директор “Львівводоканалу” задекларував 805 тис. доларів та понад 2,5 млн грн готівки

Відсторонений від роботи директор “Львівводоканалу” Дмитро Ванькович опублікував декларацію про свої доходи у 2022 році.

25.02.2024
Директор “Львівводоканалу” задекларував 805 тис. доларів та понад 2,5 млн грн готівки
Прес конференція Еко Форум Львів, Львів, Міська рада, 6 вересня 2018

Декларація з’явилася на сайті Національного антикорупційного бюро (НАЗК), повідомляє Lviv.media.

Дмитро Ванькович задекларував майже 1 млн зарплатні та понад 172 тис. грн прибутку від надання майна в оренду. А також понад 11 тис. процентів від банківських вкладів. На банківських рахунках директора “Львівводоканалу” є майже 95 тис. доларів США, понад 250 тис. грн, 6 тис. 950 євро та 3 тис. 258 польських злотих. Також він тримає 105 тис. доларів та 350 тис. гривень готівкою.

Дмитро Ванькович позичив своїй же ж фірмі ТзОВ “Агро-простір” 2 млн 233 тис. грн, а ще 700 тис. доларів Сергієві Чепишку. У власності директора “Львівводоканалу” є три земельні ділянки, квартира, гараж, два офіси у Львові, комплекс корівників на Тернопільщині, автомобіль Scoda Superb 2011 року випуску, вантажний автомобіль “ЗІЛ” та трактор “ЮМЗ”.

До слова, Дмитра Ваньковича відсторонили від роботи після того, як 14 лютого правоохоронці провели обшуки у ЛМКП “Львівводоканал” через закупівлі електричного устаткування за підвищеною вартістю у ТОВ “ЕТА”. Правоохоронці встановили, що «Львівводоканал» протягом 2022 — 2023 років без проведення тендеру уклав догори із ТОВ «ЕТА» на понад 25 млн грн. Правоохоронці вилучили документи, які підтверджують факти махінацій.

Окрім того, у листопаді 2023 року директору “Львівводоканалу” Дмитру Ваньковичу оголосили догану за те, що без погодження оголосив тендер на реконструкцію мереж у промзоні “Мотозавод” вартістю понад 56 млн грн.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.