Двотисячний дрон вирушив зі Львівщини на передову

29 листопада на Львівщині відбулась передача 265 дронів військовим. Їх передали в межах благодійного проєкту «Пташки Перемоги».

29.11.2023
Двотисячний дрон вирушив зі Львівщини на передову

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Як розповів співорганізатор проєкту Олександр Тіщенко, дрони отримають військовослужбовці з 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, 103-ї окремої бригада ТрО ЗСУ, 3-ї окремої штурмової, 10-ї окремої гірсько-штурмової та 95-ї окремої десантно-штурмової бригад.

«У середньому така «пташка» коштує від 16 до 18 тис. грн і якщо вона залітає в танк, то це мільйонні затрати для противника. Ми не будемо зупинятись і будемо передавати дрони до перемоги», — зазначив Олександр Тіщенко.

Важливість такої бойової техніки засвідчують і військові.

«Потреба у дронах на фронті є дуже великою, адже є нестача боєприпасів для артилерії і бойові дрони виконують це завдання. Вони б’ють точно в ціль», — зазначив в.о. командира 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила, підполковник Андрій Базюк.

Серед дронів, які передали сьогодні, є і ювілейний 2000-ий дрон. Відтак, проєкт вже зібрав 2 145 «пташок» для воїнів.

«Цього разу дрони отримають 24 ОМБР імені Короля Данила, 10 штурмова бригада «Едельвейс», 95 ДШВ, 3 штурмова бригада та 103 бригада Сил ТРО. Дякую ініціаторам акції, соціально відповідальному бізнесу, волонтерам за те, що зібрали більш як 2 тисячі дронів. Організатори проводять аукціони по містах в області і зокрема і в такий спосіб акумулюють кошти. Я надіюсь, що і надалі ми зможемо забезпечувати наших військових сучасними технологіями, адже це можливість воювати і перемагати», — наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.