“Думав не про розвиток, а про збагачення”, – співвласники «Ескулабу» розповіли про ситуацію з Сергієм Дядюшко

Денис Мельник та Станіслав Луговський, співзасновники медичної лабораторії «Ескулаб», заявили про серйозні фінансові зловживання з боку третього партнера Сергія Дядюшка, а також неадекватну поведінку, що ставила під загрозу життя працівників.

25.10.2024
“Думав не про розвиток, а про збагачення”, – співвласники «Ескулабу» розповіли про ситуацію з Сергієм Дядюшко

Про це вони розповіли в інтерв’ю проєкту Говорить Великий Львів.

«Бувши генеральним директором він буквально викинув нас з офісу, найняв воєнізовану охорону і не допускав нас до працівників. Він особисто закрив директорку лабораторії в приміщенні, де безпосередньо робляться аналізи наших пацієнтів, та вимагав від неї прийняти невідомий біоматеріал. За його наказом, у цій же лабораторії, але через кілька тижнів, закрили знімальну групу журналістів. Наскільки ми знаємо, зараз ведеться слідство за цими фактами», – розповів Денис Мельник.

Також під час одного з внутрішніх аудитів співвласники виявили, як з рахунків компанії щомісяця виводяться мільйони на послуги прибирання, що насправді не надавались, а входили до компетенції самих працівників лабораторій.

«Виявилось, що з 2021 по 2023 рік приміщення, що перебували в розпорядженні нашої компанії, прибирали на сумарно 20 млн гривень. Але жодних робіт не виконувалось, бо це були обов’язки працівників, що безпосередньо працюють на пунктах забору аналізів», – розповів Станіслав Луговський.

Співвласники компанії також додали, що виявити подібні махінації було важко, адже на ключові посади в компанії займали родичі Сергія Дядюшка, який сам був її генеральним директором та особисто підписував фіктивні акти та документи.

Дивіться повне інтерв’ю про заснування Ескулабу та причини конфлікту всередині компанії:

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.