Дружина прокурора Львівщини задекларувала зарплату в благодійних фондах, 2 квартири в Києві та 2 авто

Керівник Львівської обласної прокуратури Геннадій Демченко оприлюднив свою декларацію про доходи за 2023 рік, вказавши понад 2,5 млн грн доходів. Демченка призначили головним прокурором Львівщини у лютому 2023 року, до цього він працював у Офісі генпрокурора.

19.03.2024
Дружина прокурора Львівщини задекларувала зарплату в благодійних фондах, 2 квартири в Києві та 2 авто
На фото керівник Львівської обласної прокуратури Геннадій Демченко

У 2023 році Геннадій Демченко задекларував понад 2,5 млн грн доходу, зокрема 1,7 млн грн зарплати у Львівській обласній прокуратурі, 468 тис. грн зарплати у Офісі генпрокурора, 252 тис. грн пенсії, а також проценти від банку, соцвиплати та пільги, повідомляє Zaxid.net.

Дружина прокурора Ольга отримала загальний дохід у 629 тис. грн, у цю суму входить зокрема зарплата у двох благодійних фондах («Благодійний фонд правоохоронних органів столиці» та «Партнерство в ім’я добробуту»).

Ольга Демченко є власницею двох квартир у Києві (100 м2 та 116 м2), а також співвласницею будинку та земельної ділянки у Броварах (109 м2 та 599 м2). Геннадій Демченко має у власності гараж площею 16 м2. У Львові подружжя орендує квартиру площею 81 м2.

Геннадій Демченко є власником авто Volkswagen Tiguan (2010 року випуску), у власності його дружини є Volkswagen Passat (2009 року випуску) та Ford Kuga (2012 року випуску). Вказане рухоме та нерухоме майно подружжя придбало раніше, протягом кількох останніх років Демченки не купували нового майна.

56-річний Геннадій Демченко в органах прокуратури працює з 1995 року, понад 22 роки на керівних посадах. До призначення на Львівщину працював начальником управління підтримання державного обвинувачення в суді Офісу генпрокурора. У 2021 році указом президента був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ cтупеня.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.