Донька посадовця Чернівецької митниці отримала у Львові приміщення за заниженою вартістю

Донька Ореста Байдалки, заступника начальника митного поста Чернівецької митниці отримала у подарунок велике нежитлове приміщення у Львові за заниженою вартістю. 

16.05.2025
Донька посадовця Чернівецької митниці отримала у Львові приміщення за заниженою вартістю

Про це редакція 368.media  дізналася з аналізу декларації посадовця.

Сім’я Байдалки володіє кількома об’єктами нерухомості у Львові та Чернівцях. Квартира у Львові (82,5 кв.м) невідомої вартості, придбана у 1999 році, належить дружині Ірині Байдалці.

Нежитлове приміщення у Львові (896,9 кв.м), набуте дочкою Соломією у травні 2024 року, оцінене в 1,5 млн грн. Це майно було отримане через дарування, а право власності Ореста Байдалки на нього припинено. До слова, вартість приміщення значно занижена.

Соломія Байдалка працює тренером у танцювальній школі inspiration dance team, яка пов’язана з її родиною. Ще в митника Байдалки є гараж у Львові (55 кв.м), придбаний у 2007 році за 25,1 тис. грн,  що належить дружині. Квартира в Чернівцях (49 кв.м), набута у березні 2024 року, перебуває у тимчасовому користуванні Ореста Байдалки, а власником є Надія Мікісевич.

Орест Байдалка користується автомобілем Volvo XC90 (2008), власником якого є Ірина Вітик. Вартість машини не вказана.

Орест Байдалка отримав 797,5 тис. грн, з яких:605 тис. грн – зарплата від Чернівецької митниці; 193 тис. грн – зарплата від Львівської митниці; 55 тис. грн – пенсія;

Дружина Ірина заробила 228,9 тис. грн:119,5 тис. грн – зарплата від Львівського медичного університету; 89,1 тис. грн – зарплата за сумісництвом у медичному коледжі “Монада”; 20,3 тис. грн – гонорари від Центру тестування МОЗ.

Дочка Соломія отримала 8 тис. грн від оренди нежитлового приміщення кондитерській фабриці “Бранка”. Орест Байдалка задекларував 32 тис. доларів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.