Для школи кобзарського мистецтва у Львові оголосили збір на дитячі бандури

Небайдужих просять долучитись до збору коштів на закупівлю 4 дитячих бандур та ремонту 10-15 старих бандур.

05.03.2024
Для школи кобзарського мистецтва у Львові оголосили збір на дитячі бандури

Про це повідомила Анастасія Войтюк, бандуристка, лідерка фольк ф’южн гурту Troye Zillia, керівниця організації Unbeaten Path.

Я знаю, що таке грати на старій бандурі і що таке мати хороший інструмент. В дитинстві я 14 років грала на позиченій бандурі (дякую друзям сім’ї, які позичили). Вже після закінчення університету я почала заробляти і купила собі власну бандуру…” – йдеться у повідомленні.

За словами Анастасії, її допис у Facebook про бандури – це чудовий прецедент, щоб показати місцевій владі реальні потреби. Зокрема, безліч читачів поділились в коментарях інформацією стосовно малої кількості інструментів у музичних школах.

“Нам часто здається, що світ не чує нас, але світ набагато більший ніж нам здається. Я дуже підбадьорюю всіх викладачів, директорів шкіл сісти і написати якими є реальні потреби в інструментах вашого гуртка, школи, капели – і подати це у форматі звернення до місцевої влади. Так, ми вміємо добре протестувати, але найкращий протест – це дія”, – зазначила бандуристка.

Також Войтюк додала, що хоче, аби цим збором люди показали, наскільки цінна бандура: “Щоб цьому збору позаздрили з інших регіонів, і зробити свої збори і знайшли свої важелі впливу на пошук фінансування для бандури. Щоб ми як суспільство разом придумали як підтримувати бандуру.”

Для Народної капели бандуристів у Львові потрібно зібрати 200 тисяч гривень на закупівлю нових бандур та ремонту старих.

Кошти можна переказати за посиланням на банку.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.