Діти з прифронтової зони відпочили у Польщі за сприяння міськради зі Львівщини

Після підписання Меморандуму між Мостиською та Охтирською міськими радами реалізовано першу спільну ініціативу – дитяча делегація з Охтирки на Сумщині відвідала “Безпечний дім” у Перемишлі, Польща.

01.11.2024
Діти з прифронтової зони відпочили у Польщі за сприяння міськради зі Львівщини

Про це повідомляє Охтирська міська територіальна громада – Охтирська Міська Рада.

Діти відвідали Музей історії Перемишля, підземний туристичний маршрут, Форт в місті Седльці, кінотеатр та басейн. Організатори забезпечили дітлахам безліч цікавих екскурсій, катання на атракціонах, квест по місту “У пошуках перемишльських ведмедів”, вечірнє барбекю. Також цікавим був майстер-клас з виготовлення піци в одній із піцерій Перемишля. Діти готували їх власноруч.

“Щиро вдячна Мирославі Пельц, Павлу Осипову, Олегу Макару та Марії Полянській за сприяння у прекрасному відпочинку охтирських дітей. Це морально перезавантажило їх від щоденних тривог, – розповіла депутат Охтирської міської ради Людмила Бейзим, яка безпосередньо займалася координацією та реалізацією доброї та важливої справи, супроводжувала дітей під час поїздки. – Дякую Павлу Кузьменку за підтримку даної ініціативи та за можливість розширення горизонтів для взаємодії між громадами”.

“У всьому відчувалась підтримка щирих та добрих друзів з Польщі. Дякуємо нашим польським друзям та партнерам за турботу про українських дітей, долі яких опалені війною! Дякуємо за милосердя, співпереживання й підтримку, за віру в Україну! Окрема вдячність всім працівникам Мостиська міська рада та її очільниці Мирославі Пельц”, – йдеться у повідомленні.

У Охтирській міськраді зазначили, що ця поїздка – тільки перший крок. Під час перебування делегації з Охтирки в Мостиськах обговорили інші благодійні проекти з представниками Польщі стосовно родин українських загиблих Героїв, а також сімей тих, хто чекає своїх рідних з полону.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.