Делегація зі Львівщини взяла участь у тристоронній зустрічі з німецькими та польськими партнерами

Два українських міста – Охтирка на Сумщині та Мостиська на Львівщині продовжують зміцнювати дружні відносини та спільно налагоджувати міжнародні зв’язки.

18.12.2024
Делегація зі Львівщини взяла участь у тристоронній зустрічі з німецькими та польськими партнерами

Як повідомляє Охтирська міська територіальна громада – Охтирська Міська Рада, делегація Мостиської міськради на чолі з головою Мирославою Пельц взяла участь у тристоронній зустрічі з німецькими партнерами з повіту Гассберґе та Клобуцького повіту Польщі, з якого Охтирська міська лікарня отримала карету швидкої допомоги для наступної передачі військовим.

Під час візиту Мирослава Пельц передала подяку старості Dariusz Łapa від голови міста-Героя Охтирки Павла Кузьменка за організацію «тижня без тривог» у Польщі для дітей з Охтирської громади.

“Ця ініціатива стала прикладом щирої допомоги польського народу українським родинам, які постраждали від війни”, – йдеться у повідомленні.

“Спільні проєкти, обговорені під час візиту, сприятимуть розвитку культурних, туристичних і гуманітарних зв’язків між регіонами. Делегації трьох країн висловили впевненість, що такі ініціативи посилюють дружбу між народами та створюють нові можливості для співпраці”, – повідомляє Мостиська міська рада.

Після підписання Меморандуму між Мостиською та Охтирською міськими радами досягнуто домовленості щодо реалізації спільних ініціатив.

“Сторони домовилися взаємодіяти під час воєнного стану та у післявоєнний період. Перші спільні кроки: під час перебування делегації з Охтирки в Мостиськах обговорені гуманітарні проекти з представниками Польщі – для підтримки родин наших полеглих Героїв, а також сімей тих, хто чекає своїх рідних з полону. Посилюємо дружбу між містами та народами!” – зазначили у дописі.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.