ДБР завершило розслідування щодо ексголови Брюхович Доманського та його сільника Денеги, які вимагали гроші у підприємця

Депутат Львівської обласної ради та його спільник, заступник міського голови однієї з територіальних громад регіону, намагались обдурити місцевого приватного підприємця та шахрайським методом забрати у нього 1 мільйон 200 тисяч гривень.

09.06.2025
ДБР завершило розслідування щодо ексголови Брюхович Доманського та його сільника Денеги, які вимагали гроші у підприємця

Як повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань, наразі матеріали відкриті для ознайомлення стороні захисту та обвинуваченим.

Шахраї обіцяли підприємцю допомогти виграти тендер на виконання будівельних робіт в регіоні, але він відмовився. Після того, як підприємець самостійно переміг у тендері, зловмисники вирішили вдати, що це саме вони допомогли та у нав’язливій формі почали вимагати у комерсанта частину прибутку. Депутата облради та заступника мера одного з ОТГ затримали під час отримання ними 25 тис. доларів, а також 190 тисячі гривень.

У ДБР не розголошують імен зловмисників, утім йдеться про депутата Львівської обласної ради Володимира Доманського та заступника мера Яворова Віталія Денегу.

Обшуки у будинку Доманського пройшли ще 24 грудня 2024 року.

Наступного дня ДБР повідомило про затримання депутата та його спільника за підозрою у шахрайстві.

Раніше Володимиру Доманському обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, але згодом змінили його на домашній арешт із забороною залишати місце проживання вночі. Також Печерський районний суд міста Києва наклав арешт на частку у статутному капіталі компанії Доманського та вилучені під час обшуку його будинку гроші.

Щодо Віталія Денеги, то йому призначили тримання під вартою з можливістю вийти під 908,4 тис. грн застави. Застава була сплачена. Денезі також арештували майно: автомобілі марки Mitsubishi Outlander 2018 року випуску і Honda M-NV 2023 року та львівську квартиру площею 24 м2.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.