Чиновники доброго Садового хочуть зробити каналізацію бідним звіряткам

1 грудня у Львівській ОВА відбулося сьоме засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

02.12.2023
Чиновники доброго Садового хочуть зробити каналізацію бідним звіряткам
Фото: ЛМР

Під час засідання заслухали представників 6 громад щодо 7 закупівель: Львівської (2 закупівлі), Давидівської, Пустомитівської, Трускавецької, Сколівської, Славської.

За результатами засідання робоча група рекомендує Львівській міській раді на найближчому засіданні сесії переглянути доцільність виділення коштів на каналізування «Домівки врятованих тварин» у ландшафтному регіональному парку «Знесіння» відповідно до розпорядження голови ЛОВА Максима Козицького про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів.

У листопаді 2023 року ландшафтний регіональний парк «Знесіння» оголосив тендер на 8,5 млн грн на облаштування системи водопостачання та водовідведення на території інформаційно-освітнього центру РЛП «Знесіння». На думку робочої групи ЛОВА, каналізування притулку для тварин в умовах воєнного часу є недоцільним.

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, який був на засіданні, пояснив, що в зоовідділі парку – в «Домівці врятованих тварин» – живуть понад 800 врятованих з усієї України тварин, що потребують належного утримання. Зокрема, відсутність каналізації може впливати на епідеміологічну ситуацію в «Домівці».

Цьогоріч на першочергові роботи з каналізування, за словами Андрія Москаленко, планують витратити 2 млн грн, що є в міському бюджеті. Подальші роботи наступного року планують виконувати за наявності коштів, а також за допомогою благодійників.

Таке пояснення Андрія Москаленка не влаштувало робочу групу і перший заступник голови ЛОВА Андрій Годик запропонував, аби цю заплановану закупівлю ще раз переглянула сесія ЛМР.

Також робоча група доручила Західному офісу Державної аудиторської служби України та правоохоронним органам здійснити контроль у межах своєї компетенції частини закупівель, розглянутих 1 грудня.

Повний запис засідання можна переглянути за посиланням. Про результати першого засідання робочої групи читайте тут, другого – тут, третього – тут, четвертого – за посиланням, п’ятого  і шостого.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 8 грудня.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: [email protected]. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням начальника Львівської ОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану», голови сільських селищних, міських рад територіальних громад зобов’язані переглянути відповідні бюджети на 2023 рік і забезпечити економне та раціональне використання коштів місцевих бюджетів в умовах воєнного стану.

Довідково:

Робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.