Чому квас «Опілля» — у трійці найкращих в Україні: виробник розкрив секрет популярності напою

Тамувати спрагу квасом “Домашній Опілля” в Україні стало добрим тоном, рисою вишуканого смаку і ознакою відповідального ставлення до свого здоров’я. Цей квас — у ТОП-3 найкращих, вироблених в Україні у 2023 році.

07.09.2023
Чому квас «Опілля» — у трійці найкращих в Україні: виробник розкрив секрет популярності напою

Про це повідомляє TeNews.

Натуральний, смачний, корисний — тому і популярний. Так кажуть про секрет любові українців до живого квасу «Домашній» його виробники — фахівці тернопільської пивоварні «Опілля».

«Ми цінуємо справжнє і українське, тому для виробництва квасу, як і решти своєї продукції, використовуємо природну екологічно чисту вітчизняну сировину. У квасі — тільки передбачені традиційним українським рецептом натуральні складники: концентроване квасне сусло, тобто житнє борошно і житній та ячмінний солод, а ще чиста артезіанська вода та якісні дріжджі. Готуємо квас виключно шляхом натурального бродіння, як це зі століття в століття робили українці. У створенні справжнього квасу «Домашній» немає нічого штучного. Сучасне високотехнологічне обладнання «Опілля» допомагає контролювати процес, доводячи природне бродіння до досконалості смаку напою», — кажуть виробники квасу «Опілля».

Саме натуральні інгредієнти та висока якість є причиною популярності квасу «Домашній Опілля», наголосили й організатори престижної премії Ukrainian Business Award, яка сформувала цьогорічний рейтинг ТОП-10 торгових марок квасу України. У трійці лідерів цього рейтингу — «Домашній» від «Опілля».

Тож тамувати спрагу квасом із ТОП-3 вироблених цьогоріч в Україні — квасом «Домашнім» від «Опілля» — у кінці літа 2023-го точно буде добрим тоном, рисою вишуканого смаку і ознакою відповідального ставлення до свого здоров’я. Цінуй традиції, цінуй справжнє!

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.