Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.
Десятидюймові БпЛА мають сутінкові камери, вони здатні літати на відстань до 15 кілометрів та нести бойове навантаження до 3 кілограмів.
«Безпілотники на сьогодні — це один із ключових інструментів на полі бою. Завдяки своїм розмірам та потужності вони можуть нести суттєві бойові заряди і виконувати завдання високої точності. Найчастіше ці дрони використовуються як FPV-камікадзе для знищення бронетехніки, укріплених позицій противника або логістичних об’єктів. Вони ефективні, маневровані, складні для виявлення та в рази дешевші за цілі, які знищують. Їхня адаптивність дає змогу вести бойову роботу і вдень, і вночі, навіть в умовах електронної боротьби. Це — новий рівень тактичної переваги на фронті», – розповів командир батальйону безпілотних систем 118-ї окремої механізованої бригади Володимир на позивний «Скіф».
«Це не просто техніка — це очі й руки на передовій, які допоможуть врятувати життя та точніше бити ворога. Закупили дрони за кошти обласної програми «Безпечна Львівщина». У 2025-му на неї передбачили 4 мільйони гривень — і це той випадок, коли кожна гривня працює на нашу перемогу. Дякуємо бійцям — за мужність, силу і щоденну боротьбу. Дякую виробникам, які забезпечують фронт сучасними технологіями, та кожному, хто долучається до спільної справи», – зауважив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.
Програма «Безпечна Львівщина» — це комплексна ініціатива Львівської обласної військової адміністрації, яка реалізується з 2021 по 2025 рік і спрямована на забезпечення безпеки, обороноздатності та цивільного захисту регіону.
Коментарі