Бійці 215 батальйону, яких хочуть розформувати, просять залишити їх у складі львівської 125-ї бригади ТрО

У серпні 2022 року бійців 215 батальйону було направлено в зону бойових дій. Вже три роки вони без ротації та відпочинку виконують бойові завдання виключно на передових позиціях на Донецькому, Луганському, Харківському та Запорізькому напрямках.

21.07.2025
Бійці 215 батальйону, яких хочуть розформувати, просять залишити їх у складі львівської 125-ї бригади ТрО

Про це повідомила Оксана Камінська.

Незважаючи на моральну та фізичну виснаженість, підрозділ впевнено продовжує виконувати бойові завдання – боронити нашу землю від окупанта. За весь час батальйони Львівської 125 бригади підсилювали різноманітні підрозділи, практично, на всіх напрямках де ведуться бойові дії! Командування 125 бригади завжди прагнуло об’єднати свої підрозділи в єдиний кулак і разом продовжувати наш бойовий шлях!” – йдеться у повідомленні.

Утім зараз командування 102 бригади, зважаючи на відповідальне ставлення до виконання завдань, вирішило перевести 215 батальйон до себе в підрозділ. Ця ситуація безпосередньо впливає на подальший бойовий дух, і без того виснаженого підрозділу, й може мати  негативні наслідки, оскільки бійці, які злагоджено воювали в складі рідної 125 бригади, будуть “розкидані”.

“Адже за 3 роки війни, сформувалося справжнє братерство між воїнами, а також командирами. Хлопці та дівчата пишаються своїм підрозділом, своїми надбаннями і найголовніше тим що вони є опорою своєї громади! Все що вони потребують, це справедливого ставлення, моральної підтримки, та визнання в рідній громаді, що добровольці, які в свій час прийшли боронити свою землю, успішно виконують свій обов’язок!” – додали у дописі.

Захисники та захисниці твердо висловили бажання продовжувати воювати в рідній 125 бригаді.

“То ж ми – рідні і близькі військових 215 батальйону, просимо Львівську громаду, командування 125 бригади, Головнокомандувача звернути увагу і підтримати хлопців та дівчат в даній справі!” – підсумували у зверненні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.