Батьки загиблого воїна зі Львівщини купили машину швидкої допомоги для ЗСУ

“Швидку” передали у військову частину, де служив загиблий воїн.

09.12.2022
Батьки загиблого воїна зі Львівщини купили машину швидкої допомоги для ЗСУ
Фото: Львівська ОВА

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА. 

Таким вчинком Іван Степанович і Ярослава Євгенівна Солтиси з Судової Вишні вирішили увіковічити пам’ять про свого єдиного сина, Володимира Солтиса, який не дожив до свого 35-річчя, і віддав своє життя за волю і незалежність України. Воїн-доброволець загинув під час виконання бойового завдання біля Бахмута на Донеччині. 

“Я вирішив придбати сучасний автомобіль швидкої допомоги, щоб саме так рятувати життя військових на фронті”, – зазначив батько Володимира Солтиса.

Батьки вирішили, щоб син і далі, навіть після смерті, був прикладом для інших і допомагав своїм побратимам на фронті. Автомобіль обладнаний всім сучасним медичним устаткуванням. На капоті транспортного засобу розміщений портрет сина Володимира.

Володимир Солтис разом з дружиною проживав у Бортятині, у сім’ї виховується донечка Оленка. Але коли розпочалася повномасштабна війна вирішив йти захищати рідний край від окупантів.   

Батько розповідає, що син без роздумів пішов у військкомат добровольцем. Він просто прагнув якнайскоріше потрапити на фронт, щоб прогнати ворога з рідної землі. Він служив у військовій частині 14-ої ОМБр, але коли випала нагода йти у розвідувальні підрозділи і їхати на фронт –  відразу ж вирішив так зробити. 

Спочатку виконували бойові завдання на Харківщині, потім – на Донеччині. Загинув під Бахмутом у жорстокому бою.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.