Батько скандального судді став деканом факультету журналістики Львівського університету

15 квітня, на конференції трудового колективу факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка підтримали кандидатуру доцента кафедри теорії і практики журналістики Мар’яна Лозинського на посаду декана факультету.

16.04.2025
Батько скандального судді став деканом факультету журналістики Львівського університету

Досі 68-річний Мар’ян Лозинський виконував обов’язки декана. За інформацією ZAXID.NET, кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії і практики журналістики Мар’ян Лозинський був єдиним претендентом на посаду декана факультету. Його кандидатуру підтримали під час відкритого голосування.

Відповідно до процедури, після згоди конференції трудового колективу ректор університету укладає контракт та видає наказ про призначення на посаду декана факультету.

Досі Мар’ян Лозинський виконував обов’язки декана факультету журналістики. Раніше, до 2020 року, він був проректором з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку ЛНУ імені Івана Франка.

У 2020 році Мар’ян Лозинський балотувався до Львівської обласної та міської рад від партії «Батьківщина», однак безуспішно. Перед тим очолював Львівський осередок Аграрної партії України. У 2015 році йшов на вибори до Львівської міськради від «Самопомочі».

Мар’ян Лозинський є батьком колишнього судді Франківського районного суду Богдана Лозинського, звільненого через невідповідність займаній посаді. У травні 2024 року Богдана Лозинського, який на той час займав посаду помічника начальника відділення Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ, викрили на одержанні 5,5 тис. доларів хабара за переправлення ухилянта.

Справу скерували до суду на початку 2025 року. 21 лютого Галицький районний суд Львова задовольнив клопотання захисника екссудді та зупинив провадження у справі щодо Богдана Лозинського у зв’язку із його мобілізацією до ЗСУ.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.