Байден прокоментував можливість переговорів з Путіним щодо України

Рішення російського диктатора здійснити повномасштабне вторгнення в Україну було абсолютно провальним та помилковим. За майже 7 місяців війни Путін скоїв безліч воєнних злочинів. Переговори з ним не мають сенсу.

12.10.2022
Байден прокоментував можливість переговорів з Путіним щодо України
Ілюстративне фото

Про це в інтерв’ю CNN заявив президент США Джо Байден.

На переконання американського лідера, Путін бездарно переоцінив свою здатність вторгнутися в Україну та придушити її народ.

“Я гадаю, що його цілі не були раціональними. Я гадаю, він вважав, що його зустрінуть з розкритими обіймами, що Київ – це дім матері-Росії, і це місце, де його радо вітатимуть. І я гадаю, що він повністю прорахувався”, – сказав Байден.

Американський президент зауважив, що не бачить передумов для переговорів з Путіним на саміті Великої двадцятки наступного місяця в Індонезії.

“Це залежатиме від того, про що саме він хоче поговорити”, – сказав Байден.

Зокрема, Байден готовий обговорювати з Путіним питання ув’язненої в РФ зірки американського баскетболу Брітні Грінер, але про Україну говорити з ним особливого сенсу не бачить.

“Подивіться, він діяв жорстоко, він діяв жорстоко. Я думаю, що він скоїв воєнні злочини. Я не бачу сенсу зустрічатися з ним зараз”, – заявив Байден.

Він наголосив, що загрози з боку РФ можуть призвести до катастрофічних “помилок” і “прорахунків”. Байден також визнав, що ризик “ядерного апокаліпсису” через безрозсудну поведінку РФ зараз найвищий за останні 60 років. При цьому американський лідер уникнув відповіді на запитання, як США відреагують на ядерний удар по Україні. Байден не вірить, що Путін наважиться на такий крок, а усі погрози мають ефект дестабілізації.

Байден зазначив, що Пентагон заздалегідь розробив план дій на випадок, якщо РФ зважиться на використання тактичної ядерної зброї, удару російських військ по Запорізькій АЕС чи подібних дій.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.