Американські хірурги прооперували у Львові 20 дітей з вадами обличчя

Впродовж п’яти днів команда лікарів зі США на чолі з відомою хірургинею Оксаною Джексон допомагали українським дітям.

05.03.2024
Американські хірурги прооперували у Львові 20 дітей з вадами обличчя

Найменшій дитині – 4 місяці, найстаршій – 17 років, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Зокрема медики прооперували однорічну Віку, яку львівські лікарі ведуть з другого дня життя.

«Дівчинка Віка – з Тернопільщини. Вона народилася з розщілиною губи і невеличкою деформацією вушка. Скоригувати цю ваду раніше наші лікарі не могли, бо спершу мали вирішили проблему, яка загрожувала її життю. Дитина народилася з атрезією стравоходу – це вроджена вада розвитку, під час якої орган поділений на кілька сегментів, що не зʼєднані між собою. Новонароджена не могла дихати та їсти. Наші хірурги змогли виправити цю патологію. І тепер спільно з американськими колегами взялися скоригувати і вроджену ваду обличчя», – розповів Андрій Дворакевич, керівник Центру хірургії лікарні святого Миколая.

Лікарі зʼєднали кутики губ дівчинки та виконали пластику вушка. Операція минула добре.

Загалом американсько-українська команда хірургів виконала 20 складних операцій. Однією із найскладніших була реконструкція вуха. Лікарі працювали з різноманітними вадами обличчя: розщілини губ і піднебіння, та зумовлені цими патологіями розлади мовлення, синдром Поланда, деформації носа та вух, лицьовий параліч, ліпоми, вроджені невуси, опіки та шрами.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.