99 років тому помер Ленін – червоний цар у московському кремлі

99 років тому на смерть Лєніна віденська газета Das interessante Blatt писала:
“Володимир Ілліч Ульянов, який закривавленими літерами вписав своє конспіративне ім’я Ленін на скрижалях історії людства, червоний цар у Московському Кремлі, помер.

22.01.2023
99 років тому помер Ленін – червоний цар у московському кремлі
Володимир Ілліч Ульянов, якого називали конспіративним ім'ям Ленін, голова Ради народних депутатів Радянського Союзу, виступає на засіданні незадовго до хвороби.

Він був великим хижаком, який традиційним монгольським способом хотів досягти своєї мети – через величезні поля трупів. Його мета — комуністична держава, в якій невелика меншість панує над масами і перетворює людей на стадних тварин, відповідно до його філософських поглядів. Майбутня комуністична держава мала поширюватися на весь світ. Він цього не досяг. Йому довелося відмовлятися частина за частиною від своєї програми. Сильнішою за його гігантську силу була сила економічної реальності, яку не можна було використати в ім’я комуністичних теорій.

Сьогодні Росія намагається з’єднатися з економічним життям Західної Європи, але поранена політичними фантазіями комуністичної держави. Ленін загинув за це, його наступників чекає фрагментарна робота, що має всі ознаки внутрішнього розладу. 

Якою буде доля Росії після смерті Леніна? Його татарська жорстокість, що навела червоний терор на могутню Російську імперію, незважаючи на свій насильницький характер, змушена була відступити перед завзятою впертістю російського селянина, який знайшов нову віру в комунізм, але не нову економіку. Йому (селянинові) подобалася експропріація великих маєтків, але йому ніколи не приходило в голову обробляти землю, якою він заволодів, усією громадою, він залишав її собі, і ні Ленін, ні Троцький нічого не могли з цим вдіяти. Все змінилося в Росії, тільки російська душа, російський селянин залишилися незмінними. 

Ленін, чоловік із широким татарським обличчям і маленькими пронизливими очима, був знатного походження. Його батько був директором середньої школи. У студентські роки разом із братом приєднався до революційно-терористичної групи. Брата повісили, Леніна заслали до Сибіру.

Щаслива втеча привела його до Швейцарії, де він працював комуністичним автором і редактором газети. У 1905 році він повернувся до Росії після вибуху революції, але вчасно втік, коли побачив, що весь рух пригнічується. 

Лише в 1917 році, після падіння царизму, коли Керенський захопив владу, Ленін наважився на друге повернення, яке він здійснив за допомогою німецького уряду в знаменитому запломбованому вагоні по Німеччині. Він вступив у конфлікт з Керенським і був заарештований. Повалення Керенського в листопаді 1917 року дало йому свободу і привело до влади, яку він утримував до смерті залізною силою волі та кривавим насильством. 

Підготовка до похорону настільки пишна, що помпезність перевершить усі траурні почесті для законних правителів Росії. У Москві на шість днів були закриті всі театри та розважальні заклади”.

Ленін під час хвороби з дружиною Крупською в санаторії “Горки

Богдан Скаврон 

Джерело

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.