7 причин, чому варто обирати квас

Коли хочеться пити, шукаєш напій, який втамує спрагу швидко. Є напій, який зробить це ідеально: не тільки зніме жагу поповнити організм життєдайною вологою, а й забезпечить максимальну користь від цього. Йдеться про напій, який здавна варили українці і який свого часу став найпоширенішим літнім напоєм. Це – квас.

24.05.2023
7 причин, чому варто обирати квас

Головне у квасі – його натуральність. Звідти – й користь. Причин, з яких варто обрати квас своїм напоєм, – безліч. Ми наведемо 7 найголовніших.

  1. Квас – це напій, який століттями шанували українці. Зі зброджених сумішей борошна з солодом на теренах сучасної України землероби готували напої ще тисячі років тому за часів древніх цивілізацій. Саме квасом наказав відзначати хрещення Київської Русі князь київський Володимир Великий. Квас став найпоширенішим і улюбленим напоєм українців, які втамовували ним спрагу і навіть лікувались. Мудрість наших предків підказує, що квас вартий такої любові.
  2. Справжній квас – це натуральний продукт живого бродіння без штучних інгредієнтів. У ньому немає додаткових хімічних барвників, підсолоджувачів, замінників цукру, ароматизаторів, консервантів.
  3. 3.У складі справжнього квасу лише 4 інгредієнти: питна вода, дріжджі, цукор і квасне сусло – продукт, зроблений із житнього борошна і ячмінного та житнього солоду, тобто пророщених зерен ячменю і жита. Натуральний квас – це тільки природні складники, напій, в якому зібрана користь і міць зерна, що проростає.
  4. У справжньому квасі немає ударних доз цукру, який швидко всмоктується в кров, створюючи основу для розвитку ожиріння і цукрового діабету. Натуральний квас містить лише необхідну для процесу живого бродіння кількість цукру. Вона у 2,5 раза менша, як в газованій солодкій воді.
  5. Справжній квас – це напій живого бродіння, в процесі якого корисні властивості напою тільки зростають. У результаті в квасі містяться вуглеводи, білки, вітаміни А, Е, С і групи В, сполуки кальцію, заліза, натрію, калію, магнію, фосфору та інші макро- і мікроелементи, які легко засвоює людський організм. Квас винятково сприятливо діє на органи травлення, вбиваючи шкідливі бактерії, покращуючи мікрофлору і посилюючи імунітет. Він регулює обмін речовин і функції центральної нервової системи, покращує діяльність серцево-судинної системи. Особливо потрібен квас тим, хто проходить курс антибіотикотерапії, людям із хронічними запаленнями. Це прекрасний напій для профілактики старіння.
  6. Єдиним абсолютним протипоказанням до вживання квасу є алергія на його складники. Корисний же квас і чоловікам, і жінкам. Натуральний квас живого бродіння може допомогти майбутнім матусям виносити малюка і сприятиме збільшенню лактації при грудному вигодовуванні. Знають жінки користь квасу і як косметичного засобу. Медики стверджували, що квас покращує чоловічу потенцію і здатний відновлювати фізичні сили організму. Недарма у давнину квас дарували молодятам на весіллі, щоб діти народжувалися здоровими та міцними. З 5 років квас можна давати і дітям.
  7. Натуральний квас живого бродіння вгамовує спрагу. У спеку прохолодний квас – ідеальний напій, після якого довго не хочеться пити.

Де взяти такий напій? Купити у найближчій крамниці. Ваш натуральний квас живого бродіння вже виготовив тернопільський виробник «Опілля». Називається цей квас – «Домашній». Він відповідає всім семи найголовнішим наведеним причинам, чому пити у спрагу варто саме квас.

Як виробник, що цінує справжнє, «Опілля» відродило давню українську традицію варити квас. Готує цей напій «Опілля» із найякісніших натуральних складників з дотриманням технології живого бродіння. Тому, щоб не натрапити на газований напій з ароматизаторів, на якому несумлінні виробники великими буквами пишуть «квас», шукайте напій саме від «Опілля». Квас «Домашній» від тернопільського виробника – це якісний натуральний продукт. Прохолодний квас «Домашній» – це і є Ваш ідеальний напій у спеку і не тільки.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.