6-річний хлопчик зі Львова купив FPV-дрон для ЗСУ

Устим, який проживає у Солонці, продав свою колекцію машинок, котру поповнював впродовж 4 років. Усі виручені кошти скерував на закупівлю дрона для українських захисників.

07.03.2024
6-річний хлопчик зі Львова купив FPV-дрон для ЗСУ

“Кожен, хто має маленького сина 5 чи 6 років, розуміє, яку цінність для хлопчика мають його машинки. Устим збирав свою колекцію чотири роки. Це були замовлення на іменини, дні народження, їх приносив Миколай, Устим купляв собі машинки за заколядовані чи засіяні гроші”,розповіла “Львівським новинам” мама маленького благодійника Марія Зайльо.

Впродовж останніх двох років Устимко разом з мамою постійно відвідує 8 лікарню, госпіталі, волонтерські склади та реабілітаційні центри. Тому дитина, за словами мами, швидко дорослішає від того, що бачить.

Марія зазначила, що, коли син сказав, що хоче продати всі свої машинки і купити дрон для військових, то їй було надзвичайно приємно це чути, оскільки дитина вже розуміє, наскільки важливо підтримувати українських воїнів.

Військових надзвичайно зворушив той факт, що хлопчик відмовилась від омріяної колекції машинок, натомість – придбав дороговартісний безпілотник.

“Я хочу подякувати тобі, Устимко, за те, що ти в свої 6 років такий дорослий і свідомий. Звісно, як би усі дорослі за віком “хлопчики”, які мають свої колекції машинок, мали ж таке серце, як у тебе, – тобі би не довелось продавати свої. Окремі слова вдячності батькам Устимка за те, що виховуєте такого сина…

Устимко, дуже скоро я повернусь додому і ми разом поповнимо твою колекцію машинок на знак вдячності від нас, пілотів Національної гвардії України.

Я заплакав коли дізнався, чесно. І ще одне: Устимко, я обіцяю, цей дрон долетить до своєї цілі”,поділився емоціями Євген Міклушка, журналіст та пілот Національної гвардії України.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.