35-річній мешканці Львівщини з цукровим діабетом вчетверте провели кесарів розтин

Любов Яремко з Львівщини вперше стала мамою 12 років тому. Синочок був великим і через сідничне передлежання народився шляхом кесаревого розтину. А вже під час другої вагітності у жінки з’явився гестаційний діабет – це тимчасове підвищення цукру в крові, яке виникає під час вагітності.

20.06.2025
35-річній мешканці Львівщини з цукровим діабетом вчетверте провели кесарів розтин

Як повідомили у Лікарні Святої Анни, супроводжувала ця недуга і наступну вагітність Любові. Однак після народження третього сина захворювання набуло вже постійної форми. Жінці діагностували цукровий діабет 2-го типу.

Вагітніти знову для Любові було ризикованим. Хоч в родині і мріяли про дівчинку, але вагітності не планували. Тож, коли жінка дізналася, що знову носить під серцем маля, то злякалась.

«Я постійно контролювала рівень цукру, дотримувалась дієти, приймала інсулін. Було важко, але я знала заради кого стараюся», — розповіла Любов.

«Четвертий кесарів розтин – це вже серйозна операція сама по собі, навіть без супутніх захворювань. Тому Люба була під постійним моїм контролем, а також – гінеколога, у якого стояла на обліку, та ендокринолога. Зваживши всі ризики, ми вирішили виконати плановий кесарів розтин на 37-му тижні вагітності», – повідомила лікарка Анна Мала.

Дівчинка, яка стала вже четвертою дитиною у родині Яремків, народилася вагою 3950 г та 55 см на зріст. А за шкалою Апгар отримала від неонатологів 8/9 балів.

Зважаючи на діагноз Любові, був ризик того, що малеча може мати проблеми зі здоров’ям. Але, на щастя, в крихітки все добре.

Коментарі

18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.
17:01
Таємниці фотографії: музей, що зберігає спадщину
Гуляючи старовинними вулицями Львова, проходячи історичні площі та квартали, у самому центрі ви можете завітати у Львівський фотомузей. Це одне з найцікавіших місць для тих, хто цікавиться історією фотографії. Це місце, яке зберігає багатий мистецький спадок.