300 ручних гранатометів передали воїнам львівської 80-ої бригади

Обладнання українського виробництва уже допомагає бійцям 80 окремої десантно-штурмової бригади.

01.11.2023
300 ручних гранатометів передали воїнам львівської 80-ої бригади

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, йдеться про 300 одиниць «Форт-600А» – це ліцензійна копія швейцарського гранатомета Brügger & Thomet GL06.

Організували процес закупівель ручних гранатометів командир 80-ї ОДШ бригади, командири бойових батальйонів, начальник логістики, начальник озброєння та зброяр ремонтної роти.

Передумовою стали інтенсивні бої при штурмі флангів Бахмута, велика навала російських загарбників. А також те, що під час штурмів швидко виходять з ладу автоматичні гранатомети.

«80-та окрема десантно-штурмова бригада висловлює особливу подяку за надане озброєння нашим благодінйикам, представникам регіональної влади, зокрема Львівській ОВА в особі начальника Максима Козицького. Ми також дякуємо всім, завдяки кому це стало можливим, всім, хто доклався до закупівель та фінансового збору на гранатомети вітчизняного виробництва», – йдеться на сторінці бригади у фейсбук.

Тепер «Форт-600А» допомагає львівських десантникам успішно виконувати бойові завдання на передньому краї під Бахмутом. Командир підрозділу розвідників «Єврей» задоволений озброєнням.

«Гранатомети реально класні, легкі, їх зручно переносити. До них є боєприпаси, на відміну від радянських підствольників. На завдання я взяв 18 зручно запакованих боєприпасів. «Форт-600А» за спину закинув і продовжуєш рух. Ти бойова одиниця, така ж, як інші. Та, разом з тим, можеш наносити ще сильніше ураження», – запевнив командир підрозділу.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.