19 квітня 2024 року пройдуть вибори ректора Львівського медуніверситету

21 лютого відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

22.02.2024
19 квітня 2024 року пройдуть вибори ректора Львівського медуніверситету

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров`я оголошено конкурс на заміщення посади ректора університету, отож, 19 квітня 2024 р. повинні пройти вибори. Оргкомітет розробив низку положень для проведення цієї процедури, які були затверджені Вченою радою Університету.

Також на засіданні голова Вченої ради, виконувач обов`язків ректора Університету, доктор медичних наук Орест Чемерис вручив Дипломом лауреата 1 премії конкурсу «Краще видання року» у номінації «Навчальні посібники», яким нагороджено професора кафедри сімейної медицини Ореста Абрагамовича та співавторів за працю «Сучасні класифікації з прикладом формування діагнозів найпоширеніших хвороб системи кроообігу».

Зі звітом, про те, як забезпечується внутрішня система якості освіти виступила перший проректор із науково-педагогічної роботи, доцент Ірина Солонинко. Також затвердили кошторис доходів та видатків на 2024 рік і презентували гаранти освітньо-професійних, освітньо-наукових програм.

Окрім того, директор Навчального імітаційного центру Університету Вадим Флуд прозвітував про роботу підрозділу щодо відпрацювання практичних навичок здобувачами освіти.

Відбулися також вибори на посади науково-педагогічних працівників університету: на посаду професора кафедри педіатрії №2 обрано Оксану Мацюру, на посаду професора кафедри променевої діагностики ФПДО – Тетяну Яворську, а також проголосовано про присвоєння вчених звань.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.