10-та річниця початку Революції Гідності: програма заходів на Львівщині

21 листопада Україна відзначатиме День Гідності та Свободи. І саме цьогоріч виповнюється 10-ть років від початку Революції Гідності.

20.11.2023
10-та річниця початку Революції Гідності: програма заходів на Львівщині

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, до цієї дати на Львівщині проведуть низку заходів.

Зокрема, о 10:00 год відбудеться вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища.

Також, о 18:00 год на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Свободи, проведуть акцію «Майдан. 10 річниця початку Революції Гідності». Це – мистецький перформанс, під час якого усі присутні зможуть знову відчути дух Майдану, що панував 10- ть років тому. Виконавець Shumei на фортепіано виконає пісні, що лунали зі сцен Майдану у Львові і не тільки. Також, прозвучить декілька пісень, що стали символами вже під час повномасштабного вторгнення рф.

«Запрошуємо мешканців Львівщини долучитись до заходів. Зокрема, згадати події, коли люди вийшли на мирний протест за європейське майбутнє і мужньо стояли за нього, цей дух єднання за спільні цілі, дотримання прав та свобод громадян, справедливість та демократію. Згадаємо та вшануємо пам’ять тих, хто сьогодні у лавах Небесної Сотні. Українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу, як і 10-ть років назад, так і сьогодні, на превеликий жаль, найвищою можливою ціною – людським життям», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.