За пів року Львівська ОВА передала Силам оборони близько 16 тис. одиниць конфіскованих товарів

Зокрема машини, харчі, електронні пристрої, інструменти тощо.

09.05.2023
За пів року Львівська ОВА передала Силам оборони близько 16 тис. одиниць конфіскованих товарів
Фото: умовне

16 вересня 2022 року Уряд прийняв постанову №1043, якою запровадив спрощену процедуру безоплатної передачі майна, у тому числі конфіскованого, яке перейшло в розпорядження держави, для потреб Збройних сил України, інших державних органів, які забезпечують функціонування держави в умовах війни.

Протягом 6 місяців дії спрощеної процедури Львівщина запропонувала для безоплатної передачі товарів на понад 113 мільйонів гривень, повідомили у Львівській ОВА.

Серед них зокрема: транспортні засоби, комплектувальні вироби, побутова та комп’ютерна техніка, допоміжні матеріали, обладнання та інструменти, продукти, одяг та інше.

Львівська обласна військова адміністрація отримала близько 30 звернень від військових формувань, ДСНС, державних установ області, а також інших регіонів України, та забезпечила їх близько 16 тисячами одиниць товарів, серед яких понад 20 транспортних засобів, більше ніж 500 електронних пристроїв, обладнання, інструментів та їхніх комплектуючих, майже 2000 одиниць товарів категорії «продукти харчування», понад 300 одиниць одягу, а також понад 12 тисяч інших категорій товарів (лісоматеріали, меблі тощо). Усі товари використовуватимуть для потреб оборони та національної безпеки.

Як зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик, забезпечення сил оборони є одним з головних завдань кожного з тилових регіонів.

«Наша команда активно працює не лише на потреби Львівщини та її жителів, але й намагаємося допомагати нашим захисникам на передовій та іншим областям, які цього потребують найбільше. У вересні минулого року Уряд прийняв постанову, яка спростила передачу майна для таких потреб. Ці законодавчі зміни дали змогу Львівській ОВА спільно з Львівською митницею, органами державної виконавчої служби області проводити узгоджувальні дії з передачі необхідного майна силам оборони, а також органам та установам, які відіграють ключову роль в забезпеченні життєдіяльності населення», – зазначив Андрій Годик.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.