У Львові рятують жінку, яка була “похована заживо” після ракетного обстрілу Бахмута

Львівські лікарі рятують жінку з Бахмута Донецької області, яка серйозно постраждала внаслідок вибуху російської ракети.

23.08.2022
У Львові рятують жінку, яка була “похована заживо” після ракетного обстрілу Бахмута
Фото: Роман Кайман

Того дня 40-річна Оксана разом із чоловіком поверталася від подруги. Коли поряд влучила ракета, жінку засипало землею, розповідають у Першому медоб’єднанні Львова.  

Її, ледве живою, дістали із п’ятиметрової вирви, що утворилася у землі внаслідок “прильоту”.

“Останнє, що пам’ятає: дзвін у вухах, різкий біль в руці та важкість землі, котра, як тоді здавалося, заживо її ховає. З останніх сил жінка покликала чоловіка. Його відкинуло вибуховою хвилею, та він її почув”, – переповідають медики.

Потім Оксану одразу госпіталізували до лікарні у Дніпрі. Туди жінка потрапила з уламковими пораненнями правої легені, печінки, обширними ранами лівого плеча, відкритими переломами обох ніг та правої руки. Постраждала 11 днів провела в реанімації.

Щойно медикам вдалося стабілізувати її стан, евакуаційний потяг доправив пацієнтку до лікарні Святого Пантелеймона у Львові. Наразі медики відділення травматології та ортопедії доліковують Оксані рани живота, рук та ніг.

“Триває боротьба за її розтрощену кінцівку. Лікарі щосили намагаються врятувати ліву ногу від ампутації”, – розповідають у Першому медоб’єднанні Львова.

Також з Оксаною працює команда реабілітологів та психотерапевтів.

Лікування та реабілітація жінки, як і інших пацієнтів, постраждалих внаслідок російської збройної агресії проти України, відбувається в межах проєкту UNBROKEN Ukraine. 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.