У діяльності відомого бродівського бізнесмена знайшли «російський слід»

Василь Целюх пов’язаний із російським бізнесменом Олегом Павлишиним.

12.06.2023
У діяльності відомого бродівського бізнесмена знайшли «російський слід»

Як написала депутатка Бродівської міської ради Ольга Кравчук, про Василя Целюха їй було відомо, що він збудував багатоквартирний житловий будинок у Бродах на Львівщині, і досі продає там квартири. Целюх був власником АЗС у місті та колись відкрив один кінозал в центральному кінотеатрі. Цей чоловік двічі був депутатом, має власну пасіку і продає мед.

Ольга Кравчук зазначає, що, коли розпочалася повномасштабна війна, виявилося, що Василь Целюх активний волонтер, часто бере участь в поїздках до наших військових на схід, багато там фотографується, а ще товаришує з мером Бродів Анатолієм Белеєм.

“Майже два місяці тому, переляканий, але направду “дотепний” мер Белей влаштував спеціально для мене, точніше – проти мене, збір волонтерів. Першим тоді до слова на трибуну вийшов той самий дуже “чесний і добрий” Василь Целюх”, – зазначає Ольга Кравчук.

Жінка зазначає, що люди з оточення Целюха відвідали святкування останнього дзвоника майже у всіх школах Бродівської громади. Що, як зазначає Кравчук, нагадувало більше передвиборчу кампанію, ніж заявлену волонтерську діяльність.

Вона звернула увагу на інших власників фірми ТОВ “ТЕРРА СИЦЕЛІЯ”, засновником якої є згаданий Василь Целюх. Іншим засновником “ТЕРРА СИЦЕЛІЯ” є російський бізнесмен Олег Павлишин.

Павлишин Олег Романович – російський бізнесмен (доларовий мільйонер), забудовник, колишній зять ексгубернатора Хабаровського краю.

Позаяк, один із власників ТОВ “ТЕРРА СИЦЕЛІЯ” Олег Павлишин роками фінансує росію, інший – Василь Целюх – “волонтер” в Бродах, що збирає кошти (інколи навіть на свою приватну карточку) для потреб і допомоги ЗСУ, часто відвідує позиції наших військових у “гарячих” точках, зазначає Ольга Кравчук.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.