Суд відмовився повернути вилучені під час обшуку документи колишнього селищного голови Брюховичів Доманського

Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні скарги депутата Львівської обласної ради Володимира Доманського щодо неповернення документів, вилучених під час обшуку його будинку.

14.02.2025
Суд відмовився повернути вилучені під час обшуку документи колишнього селищного голови Брюховичів Доманського

Про це стало відомо з ухвали суду, опублікованої в реєстрі 11 лютого, повідомляє видання “NGL.media”.

Обшук в будинку Володимира Доманського відбувся ще 24 грудня минулого року. Наступного дня Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про затримання депутата та його спільника (як з’ясувалося, заступника мера Яворова Віталія Денеги) за підозрою у шахрайстві.

Адвокат Доманського домагався повернення вилучених під час обшуку будинку Доманського майже 200 документів, в тому числі договору завдатку на 100 тис. доларів та інших фінансових документів, а також відеореєстратора та iPhone 15 Pro Max.

Проте слідчий суддя відмовився задовольнити таке клопотання.

За версією ДБР, Доманський і Денега обіцяли неназваному підприємцю допомогти виграти тендер на будівництво, але він відмовився. Проте після того, як підприємець самостійно отримав підряд, вони вирішили вдати, що спрацювала їхня допомога і почали вимагати 1,2 млн грн.

З судової ухвали зрозуміло, що мова йшла про капітальний ремонт огорожі та тротуару по вулиці Львівська, 29 у місті Яворів Львівської області. ТОВ «Сапфір Інвест Плюс» отримало замовлення на ці роботи у 2023 та 2024 році. За даними ЄДата, підрядник отримав 9,4 млн грн, а останній платіж надійшов 6 грудня 2024 року. Власник та директор компанії «Сапфір Інвест Плюс» Зіновій Занько відмовився від коментарів.

Володимирові Доманському обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Щодо Віталія Денеги, то йому призначили тримання під вартою з можливістю вийти під 908,4 тис. грн застави. Водночас з ухвали суду стало відомо, що його звільнили з посади 6 січня цього року, тому відсторонення від роботи вже не було.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.