Студент, якого вразило струмом на залізниці, лікується у Львові

7 лютого йому зробили третю операцію по пересадці шкіри.

08.02.2023
Студент, якого вразило струмом на залізниці, лікується у Львові

Про це повідомляє kazatin.com.

Інцидент трапився ввечері 30 січня у Козятині. 15-річний студент з Коростеня, який навчається у Козятинському залізничному училищі, виліз на вагон зерновоза, який стояв в пункті технічного огляду вагонів західного парку і, через надмірну вологість повітря, його вразило електричним струмом напругою 27 тисяч вольтів.

Після ураження на хлопцеві загорівся одяг. В результаті він отримав опіки понад 70% тіла. 

Після нещасного випадку всі групи училища і батьки учнів стали збирати на його лікування гроші.

“Хочеться вірити, що з ним буде все добре, внутрішні органи не пошкоджені. Біля нього у Львові знаходиться його мама і з нею на постійному зв’язку їхній майстер”, – зазначив директор залізничного училища Андрій Стецюк.

Майстерка виробничого навчання Наталія Сохинчук була однією з перших, хто дізнався про інцидент з учнем. 

“Максим – дитина позитивна, я не могла подумати, що з ним могло щось трапитись. Він спокійний, врівноважений хлопець. Того дня вони йшли компанією з міста в гуртожиток. У нас о 20 годині включили світло. І в цей час передзвонив учень з його кімнати і повідомив мені, що з ним стався нещасний випадок. Сказав, що вони біжать до нього і я сіла в машину і також поїхала. Доїхала до переїзду і він був закритий. Знов це й же учень зателефонував, що Максима понесли через міст у покривалі і відразу поїхала до нього. В лікарні я була з ним цілу ніч і супроводжувала його у Вінницьку лікарню ім. Пирогова”, – розповідає вона. 

Надалі хлопця перевезли до Львова. 7 лютого йому зробили третю операцію по пересадці шкіри. 

“Він постійно у свідомості, ми з ним розмовляємо. Щодо його стану, то у нього епізодами температура тіла сягає 40.4. Є великий оптимізм, що з ним буде все добре”, – додала викладачка. 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.