На параді “побєди” біля путіна сидів енкаведист, який вбивав на Львівщині

путін на параді перемоги на красній площі сидів поруч із двома ветеранами. Однак жоден із них не воював проти фашистських військ. Один із ветеранів у складі НКВС боровся з підпіллям в Україні, другий — брав участь у придушенні “Празької весни”

10.05.2023
На параді “побєди” біля путіна сидів енкаведист, який вбивав на Львівщині

Праворуч від путіна сидів 98-річний Юрій Двойкін (на фото він у кепці). У 1942-му році, він записався в армію добровольцем, але на фронт так і не потрапив, пише одне з російських видань. Після закінчення школи снайперів, у 1944-му році, його у складі НКВС відправили до Львівської області “виконувати операції з ліквідації націоналістичного підпілля на території Західної України”. 

“Ми мало знали про бандерівців у той час. Вони вчинили полювання: впродовж двох днів розстріляли понад 5000 осіб, відчули себе господарями у Львові, на Україні. Ми зачищали весь регіон від націоналістів, ловили в лісах, покинутих хуторах”, – згадував сам Двойкін.

По ліву руку від Путіна сидів Геннадій Зайцев (на фото він у кашкеті). Зайцев народився 1934 року і не брав участі у війні. У 1953 році його призвали на військову службу, після закінчення строкової служби він залишився в армії, а в 1959 році почав служити в КДБ. 

1968 року Зайцев брав участь у введенні радянських військ до Чехословаччини для придушення антирадянських протестів і “Празької весни”. Зайцев керував групою 7-го Управління КДБ СРСР в операції “Дунай”, як називалося введення військ до Чехословаччини. Під його керівництвом було захоплено будівлю МВС у Празі. У 70-х Зайцев очолив створену Юрієм Андроповим антитерористичну групу “Альфа”. 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.