На Львівщині виготовляли фальсифікат побутової хімії під знаком відомого бренду

Продукцію збували на території Львівської та Чернівецької областей.

24.04.2023
На Львівщині виготовляли фальсифікат побутової хімії під знаком відомого бренду
Фото: поліція Львівської області

Про це повідомляє поліція Львівської області.

Як встановили правоохоронці, від червня до жовтня 2022 року організаторка, 35-річна жителька міста Чернівці, та три виконавці, мешканці Чернівецької області віком 24, 35 та 45 років, облаштували на території Львівської та Чернівецької областей цехи з виготовлення підробленої продукції, яку пакували в тару з нанесенням торгових знаків, етикеток та контретикеток відомої торговельної марки, та реалізовували фальсифікат через Інтернет-ресурси та мобільні застосунки.

У ході досудового розслідування правоохоронці провели обшуки за місцями проживання фігурантів, у цехах з виробництва фальсифікованої продукції та складах у Львівській та Чернівецькій областях. В ході обшуків було виявили та вилучили фальсифіковану продукцію, підроблені етикетки, тару для пакування та інші докази протиправної діяльності.

Незаконні дії зловмисників спричинили компанії-правовласнику шкоду на загальну суму понад 230 тисяч гривень. Крім того, у них вилучили фальсифікату на суму понад 800 тисяч гривень.

Організаторці та учасникам організованої злочинної групи повідомили про підозру у скоєнні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України та ч. 2 ст. 15 – ч. 3 ст. 229 (Замах на незаконне використання знаків для товарів та послуг вчиненому організованою групою, повторно, що могло завдати матеріальної шкоди у великому розмірі) Кримінального кодексу України. 

Санкція статті передбачає покарання – штраф від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування завершене. Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.