На Львівщині облаштували понад 130 стаціонарних пунктів обігріву

Пункти обігріву запрацюють із настанням холодів. Про адреси жителів області повідомлять представники територіальних громад.

20.10.2022
На Львівщині облаштували понад 130 стаціонарних пунктів обігріву
Фото: умовне

Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, станом на зараз на Львівщині є 131 стаціонарний пункт обігріву для населення. У листопаді донорські організації передадуть рятувальникам Львівщини 38 пневмокаркасних надувних наметів, які можна буде використати як мобільні пункти обігріву. Окрім того, фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області готові додатково розгорнути ще 25 мобільних пунктів, щоб усі, хто буде потребувати, могли зігрітися.

Також Львівська обласна державна адміністрація домовилась із донорами й організаціями про забезпечення закладів охорони здоров’я та соціальної сфери мобільними котельнями, дизельними генераторами, дровами та вугіллям.

“Зважаючи на те, що надходить холодна пора, Львівщина готується прийняти нову хвилю вимушених переселенців – із тих областей, де опалювальний сезон не можна почати через перешкоджання окупанта. За попередніми підрахунками, йдеться про 100 тисяч людей. Готуємо тимчасове житло для них, просимо наших партнерів допомогти нам забезпечити його обігрівачами, дизель-генераторами, матрацами та ковдрами.

Львівська ОВА та всі районні військові адміністрації області затвердили Комплексний план проходження осінньо-зимового періоду 2022/23. У цьому документі передбачили алгоритм дій в разі ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.

Підприємства теплокомуненерго також розробили план взаємодії між енергетичними підприємствами області у випадку настання кризової ситуації”, – розповів Козицький.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.