Львівський ринок “Добробут” приніс місту збитків на пів мільярда гривень

Будівельні робити вдалось припинити, натомість судові справи — тривають.

01.11.2022
Львівський ринок “Добробут” приніс місту збитків на пів мільярда гривень
Фото: умовне

“Центр Львова, ринок “Добробут”. Більшість підприємців пішли звідси ще минулого року, не переживши “ковідних” часів. Торгувати тут залишились хіба по периметру ринку. Попри кримінальне провадження в активній стадії та судові процеси за позовом Львівської міської ради, влітку на ринку Добробут “Галінвест” незаконно розпочало будівельні роботи та шукає нових орендарів”, – йдеться на фейсбук-сторінці Львівської міської ради.

Юридичний департамент міської ради попереджає потенційних орендарів та можливих бізнес-партнерів СУАП “Галінвест” про те, що:

Львівська міська рада подала заяву про вчинення злочину (ч.3 ст.358 КК України” – підроблення документів за попередньою змовою групою осіб та ч.3 ст. 365-2 КК України – зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки);

в Господарському суді Львівської області слухається справа про скасування акту на право користування земельною ділянкою, скасування запису у земельному кадастрі про державну реєстрацію земельної ділянки; скасування державної реєстрації права власності ТзОВ “Галінвест” на нерухоме майно – промислово-продовольчий торговий центр на вул. Стара, 3;

в межах кримінального провадження на земельну ділянку та на майно накладено арешт.

Нагадаємо, ще 30 років тому австрійці планували збудувати тут 5-поверховий готель з автостоянкою. Вони о­бі­ця­ли кош­ти й тех­ні­ку, а Львівсь­ка місь­ка ра­да – ви­ді­ли­ти ді­лян­ку за Опер­ним те­ат­ром і знес­ти 3 бу­дин­ки, які за­ва­жа­ли ре­а­лі­за­ції про­єк­ту. Місто свою частину зобов’язань виконало. Забудовник лиш збудував фундамент, на якому у 1997 році облаштували тимчасовий ринок “Добробут”. Він мав працювати, допоки інвестор не відновить будівництво готелю. Та торгівля затягнулась на чверть століття.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.