Де на Львівщині виготовляють окопні свічки: адреси, як підтримати

У кількох районах Львівщини мешканці згуртувалися і виготовляють окопні свічки для українських захисників і захисниць.

14.11.2022
Де на Львівщині виготовляють окопні свічки: адреси, як підтримати

Як пишуть у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА, окопні свічки потрібні у холодний період року, їх використовують для того, щоб підігріти їжу, зігрітися, як джерело світла. Охочих допомогти військовим, запрошують приєднатись до ініціативи у своєму районі.

Самбірський район

Жителька Самбора Світлана Мокринська вдома виготовляє окопні свічки. Зараз є потреба у приміщенні та у сировині. Приміщення необхідне для того, щоб у ньому могли збиратись групи волонтерів, виготовляти свічки та зберігати усі необхідні матеріали. Контактна особа: Світлана – 096-285-60-10

Стрийський район

У Миколаївській громаді з ініціативи Миколаївської Молодіжної Ради активно виготовляють окопні свічки для захисників на фронт. До ініціативи долучаються школярі, представники духовенства, небайдужі жителі Миколаєва. У громаді проводять майстер-класи, до яких можуть долучитися усі охочі. Окопні свічки тут виготовляють для захисників 103, 95, 80, 65 та 24 бригади Збройних сил України. 

Контактна особа: Ірина Сивак – 067-949-94-64, організаторка «Майстерні тепла» Наталя Лешковят – 063-173-68-76.

Червоноградський район 

У смт Жмирка три родини об’єднались для доброї справи. Виготовляють свічки для захисників у домашніх умовах, на волонтерських засадах, роблять це за потреби і за наявності сировини. Неодноразово ці свічки отримували бійці 103-ої окремої територіальної бригади Збройних сил України. Для масштабнішого виробництва свічок захисникам на фронт потребують картону, баночок, парафіну, дров. Контактна особа: Людмила – 050-430-01-21

Яворівський район

Вихованці соціального центру БО «Дитячі Мрії» / ГО «Регіна» проводять майстер-класи з виготовлення свічок для ЗСУ. Уже понад сотню таких передали на передову, щоб побороти ворога швидше. Усіма матеріалами для виготовлення забезпечені – приносять місцеві жителі. Контактна особа: Наталя – 097-478-16-60.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.