Член банди, яка прикидаючись теробороною катувала львів’ян, отримав умовний термін

Йому призначили п’ять років тюрми, але звільнили від відбування покарання з іспитовим терміном у два роки.

13.03.2023
Член банди, яка прикидаючись теробороною катувала львів’ян, отримав умовний термін
Фото: СБУ

Личаківський районний суд Львова виніс вирок одному з членів злочинної групи, які під виглядом тероборони займались рекетом, викрадали та катували людей у Львові, пише ZAXID.NET. 

Як вказано у вироку суду 9 березня 2023 року, приблизно у червні 2022 року (точний час слідством не встановлений) у Львові створили злочинну групу, до якої, окрім організатора, входили ще щонайменше шестеро людей.

Організатор злочинної групи був командиром добровольчого формування тероборони. Наприкінці липня він отримав інформацію, що поліцейські виїхали на виклик щодо вчинення домашнього насилля в одному з районів Львова. Він дав вказівку кільком членам банди, поїхати за цією адресою та сам поїхав туди. Коли поліція поїхала, вони почали бити чоловіка на вулиці біля житлових будинків, використовуючи, зокрема, гумові кийки, допоки йому не вдалось втекти.

Окрім цього члени банди також вимагали у львів’янина 30 тис. грн, погрожуючи відібрати його авто Lada Priora. Погрозами члени банди змусили львів’янина залишити авто на вказаній ними АЗС та віддати їм ключі та свідоцтво про реєстрацію. Авто обіцяли повернути, коли чоловік виплатить їм гроші. Потерпілий звернувся до правоохоронців та під час передачі другої частини грошей у сумі 20 тис. грн організатора та членів банди затримали.

Після затримання СБУ Львівщини повідомляла, що їх фахівці встановили факти викрадення, незаконного позбавлення волі та катування людей членами цієї банди.

Суд розглянув справу щодо одного з учасників цієї банди, він визнав свою провину та уклав угоду про визнання винуватості з прокурором.

Члена злочинної групи визнали винним у вчиненні низки злочинів, зокрема передбачених ч. 2 ст. 255 ККУ; ч. 2 ст. 27, ч. 4 ст. 28 – ч. 4 ст. 296 ККУ; ч. 2 ст. 27, ч. 4 ст. 28 – ч. 3 ст. 355 ККУ. Йому призначили п’ять років тюрми, але звільнили від відбування покарання з призначенням іспитового терміну у два роки.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.