Американська компанія планує відкрити на Львівщині виробництво підшипників та комплектуючих до вагонів

Розгорнути виробництво хочуть на базі одного із заводів.

27.09.2022
Американська компанія планує відкрити на Львівщині виробництво підшипників та комплектуючих до вагонів
Фото: Максим Козицький

Про це розповів директор з глобального бізнесу цієї компанії Ерік Лухман, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Вказується, що Amsted Rail працює в Україні з 2004 року. 

“Виробництво деталей на Львівщині дозволить повернути на ринок України деякі дорожні комплектуючі, виготовлення яких довелося припинити через повномасштабну війну. Дякую компанії Amsted Rail за ініціативу. Впевнений, що співпраця зі заводом на Львівщині уже найближчим часом дасть чудовий результат”, – додав Козицький.

“Ми співпрацюємо з “Укрзалізницею”, там дуже задоволені нашим продуктом. Підшипники, які ми виготовили для них, функціонують майже 16 років – це унікальний досвід для української залізної дороги”, – наголосив Ерік Лухман.

Він також зазначив, що Amsted Rail виготовляє продукцію, яка пов’язана з вантажними вагонами та їхньою стабілізацією. Комплектуючі зменшують натиск на колеса і рейки.

“Ми хочемо відкрити у Львові виробництво підшипників та комплектуючих до вагонів. Це може бути як будівництво заводу, так і кооперація з компанією, яка вже працює на ринку. Зараз розглядаємо територію, складські приміщення одного зі заводів на Львівщині, щоб перевезти туди обладнання”, – підкреслив Ерік Лухман.

Відтак, компанія Amsted Rail планує співпрацювати з цим заводом, щоб повернути на ринок України певну частину дорожніх комплектуючих, виробництво яких припинилось через російське вторгнення.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.