Начальник Львівської митниці долучився до роботи «Школи Експортерів-2024»

18 листопада розпочалися заняття рівня «PRO», розраховані на бізнесменів, які мають достатньо практики, однак прагнуть вдосконалити свої навички та вміння.

19.11.2024
Начальник Львівської митниці долучився до роботи «Школи Експортерів-2024»

Як повідомляє Львівська митниця, курсом передбачено вивчення теорії і практики щодо збільшення обсягів продажу товарів, юридичні аспекти та можливі інструменти підтримки експорту від державних органів.

“Вітаю всіх учасників проекту, які, незважаючи на складні умови війни та повітряні тривоги, продовжують вести зовнішньоекономічну діяльність, не впадають у відчай, готові навіть вчитися і розширювати міжнародну торгівлю. Від себе зазначу, що митниця відкрита до діалогу і підтримки кожного, хто хоче працювати на Перемогу і благо нашої країни”, – зазначив Кузнік.

До слова, лекцію, яка відбудеться 2 грудня у «Школі Експортерів», підготує Тарас Гарасим – державний інспектор сектору сприяння захисту прав інтелектуальної власності Львівської митниці.

Освітня програма “Школа експортера” – це безкоштовна навчальна програма для підприємців з досвідом і новачків, які займаються продажем товарів в інші країни, яка стартувала 12 листопада.

Програма розроблена Відділом з питань підтримки експорту та міжнародної торгівлі департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації у співпраці з Львівською митницею, Львівською торгово-промисловою палатою, Асоціацією Професійних Митних Посередників, Кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності НУ “Львівська Політехніка”, Жіночою Діловою Палатою України.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.