Львівський суд оштрафував керівника благодійного фонду на пів мільйона та конфіскував 2 авто

Галицький райсуд Львова постановив конфіскувати два елітні позашляховики у керівника благодійного фонду з Полтавщини, який ввозив машини під виглядом гумдопомоги, призначив майже пів мільйона штрафу і стягнув з керівника 130 тис. грн на користь Львівської митниці,

15.11.2024
Львівський суд оштрафував керівника благодійного фонду на пів мільйона та конфіскував 2 авто

Цьогоріч у червні львівські митники викрили незаконну схему перевезення позашляховиків нібито для потреб військових. Йдеться про Nissan Rogue 2021 року випуску та Audi Q5 2018 року випуску, повідомляє Lviv.media.

55-річний керівник благодійного фонду “Незламна Полтавщина” був за кермом машини, яка перевозила позашляховики.

Під час проходження митного контролю Ігор П. вказав, що автомобілі для благодійного фонду закупило львівське підприємство ТОВ “Авто хантер”, щоб надалі передати їх військовим.

Однак вказана фірма заперечила факт придбання кросоверів. Також компанія заперечила будь-які зв’язки з благодійним фондом “Незламна Полтавщина”.

“Керівник благодійного фонду “Незламна Полтавщина” вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача товарів їх вартості, а також характеру вантажу”, — йдеться у постанові суду.

Відтак суддя визнав винним Ігоря П. і призначив конфіскувати обидва кросовери, які він намагався незаконно перевезти через митницю. Також на керівника БФ наклали штраф — половину від вартості машин, що становить 467 372 грн. Крім цього, він має сплатити на користь Львівської митниці 129 тис. грн за зберігання машин на їхньому складі.

Постанову ще можна оскаржити, подавши апеляцію.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.