Львівʼянин Олександр Шевченко отримав престижну посаду в УЄФА

Голова Львівської обласної асоціації футболу Олександр Шевченко, “по татові” Зісман, отримав посаду в Спілці європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Він увійшов до складу комітету з ліцензування клубів.

28.10.2024
Львівʼянин Олександр Шевченко отримав престижну посаду в УЄФА

Про це повідомив журналіст Ігор Бурбас, інформує “Український футбол”.

Нові призначення також отримали легенди українського футболу Андрій Шевченко, Сергій Ребров і Олег Лужний.

“Андрій Шевченко увійшов до одного з комітетів УЄФА. Мені здається, це ще один привід затримуватися в безпечному місці за кордоном. Шевченко отримав посаду заступника комітету юнацького та аматорського футболу УЄФА. Чому про це не повідомляє УАФ? Де відкритість, про яку повідомляв Шевченко у своїй президентській кампанії?” – зазначив журналіст.

Інші керівники УАФ так само працюватимуть в УЄФА. Першим віцепрезидентом організації було обрано Павла Бойчука (юрист Шевченка), а віцепрезидентами – Сергія Реброва та Олександра Шевченка (голова Львівської асоціації футболу).

Нагадаємо, на початку цього року в УАФ стався скандал. Євгенія Сагайдак, яка на той момент працювала фінансовим директором УАФ, звинуватила Олександра Шевченка в тому, що він чинив на неї тиск, використовуючи погрози, лайку, і жбурляв у її бік різноманітні предмети. За словами Сагайдак, 4 квітня Шевченко збирався на власний розсуд розпорядитися грошима, які збірна України отримала за вихід на Евро-2024. А це – 9,25 мільйона євро.

Справа дійшла до нашого омбудсмена. Представник Уповноваженого з рівних прав і свобод, прав національних меншин, політичних та релігійних поглядів Михайло Спасов звернувся з офіційним листом до Президента УАФ Андрія Шевченка, в якому наголосив, що інцидент між Олександром Шевченком та Євгенією Сагайдак може бути розцінений як дискримінаційний за ознакою статі та прояв насильства за ознакою статі.

Згодом за справу взявся і Європейський футбольний Союз (УЕФА). Зокрема було відкрито дисциплінарну справу. Інспектор УЕФА з етики та дисципліни Нір Інбар звернувся до Євгенії Сагайдак з проханням прокоментувати та надати більш детальну інформацію стосовно інциденту для забезпечення ретельного та об’єктивного розслідування.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.