Герой України Юрій Жуковець відвідав Львівську ОВА

Юрій Жуковець – уродженець міста Радехів. На початку повномасштабної війни як доброволець долучився до лав Збройних Сил України.

18.10.2024
Герой України Юрій Жуковець відвідав Львівську ОВА

Юрій Жуковець – капітан, командир роти розвідки 103-ї окремої бригади ТрО ім. митрополита Андрея Шептицького. Нещодавно згідно з Указом Президента Юрію присвоїли звання Герой України, а також вручили орден «Золота Зірка», повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Цьогоріч у квітні під час виконання бойового завдання на Харківщині Юрій разом з підрозділом потрапив у засідку, внаслідок чого отримав поранення. Попри це військовий особисто надав медичну допомогу пораненому побратимові, допоміг дістатися до укриття й організував евакуацію особового складу.

«Кожна моя заслуга на полі бою – це в першу чергу заслуга мого підрозділу. Мені пощастило служити пліч-о-пліч з професіоналами. Хлопці щоразу доводять свою ефективність під час виконання завдань, за що їм велика шана. На передовій завжди є потреба в обладнанні та автомобільній техніці. З огляду на це, дуже відчувається підтримка з Львівської області. Кожен переданий дрон чи автівка зміцнює бойовий дух наших хлопців, а це дуже важливо», – розповів капітан Юрій Жуковець.

Юрій пережив 7 операцій і зараз проходить реабілітацію у центрі реабілітації та протезування UNBROKEN. У межах свого візиту до Львова Юрій зустрівся з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким.

«Коли я зустрічаюся з нашими військовими, то завжди запитую, яка у них мотивація продовжувати боротися. Відповідь завжди одна: я хочу мирного життя для себе та своїх рідних, я хочу жити у вільній країні. Це основна відмінність між нами й нашим одвічним ворогом. Ми воюємо не через бажання підкорити собі інший народ, а через бажання врятуватися від терористів та захистити своїх близьких. У свої 25 років Юрій уже командир розвідувальної групи. У цивільному житті він керував агентством нерухомості. Мріяв та будував плани на майбутнє, якби не повномасштабна війна. Юрій – доброволець, яких тисячі. Подякував в його особі усьому особовому складу 103-ї бригади тероборони за мужність на полі бою та витримку. Як військова адміністрація, ми будемо й надалі допомагати нашим захисникам й забезпечувати їх необхідною технікою», – наголосив Максим Козицький.

У межах зустрічі очільник області передав на потреби побратимів Юрія зі 103-ї бригади п’ять FPV-дронів. Ці безпілотники закупили завдяки обласній ініціативі «Пташки Перемоги». За понад 2 роки існування проєкту на фронт передали уже більше ніж 11 тисяч дронів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.