Ростислав Мельник, Олександр Скарлат: про волонтерство, квартиру за донат та підтримку суспільства

Генеральний директор КН РІЕЛ, засновник Благодійного фонду Ростислав Мельник і волонтер Олександр Скарлат, який активно допомагає Збройним Силам України з 2014 року, розповіли про виклики, з якими стикаються волонтери під час повномасштабного вторгнення росії.

17.09.2024
Ростислав Мельник, Олександр Скарлат: про волонтерство, квартиру за донат та підтримку суспільства

У подкасті “Батальйону “Свобода” благодійники розповіли, що першочергова допомога, яку цьогоріч скеровують на ЗСУ, – це забезпечення підрозділів дронами та автомобілями.

“Фактично вся основа на фронті зараз – це війна безпілотників і захист від ворожих безпілотників. І на сьогоднішній день з’явилось ще одне завдання: розібратися з повітряною розвідкою ворога.

Вони (ред.- російські військові) мають дійсно якісні дрони, у них дійсно дуже якісна розвідка і. відповідно, їм легко корегувати свою артилерію, якої в них маса, і вони доставляють хлопцям (ред. – українським захисникам) багато біди. Сьогодні є кілька основних задач – це наша аеророзвідка, наша дронова бойова частина (FPV, скиди) і боротьба з ворожою розвідкою. Це є основні задачі, які можуть виконувати волонтери”, – зазначив Мельник.

Також він підкреслив, що сьогодні в Україні виробляють достатню кількість БпЛА, які українські військові використовують на фронті.

“Я вважаю, якщо б кожен поставив перед собою завдання віддати  50% від того, що заробив, на ЗСУ, то можливо ситуація зараз була б зовсім інша”, – наголосив Ростислав Мельник.

Нещодавно відбувся збір коштів для Батальйону “Свобода” і за донат від 300 грн розігрували квартиру. Так ось, учасники розіграшу пан Дмитро та пані Тетяна стали власниками нової квартири і вже отримали ключі від свого помешкання. Волонтер Олександр Скарлат і Ростислав Мельник, які організували збір на 15 млн гривень та розіграли квартиру, не мали сумнівів, що небайдужі долучаться до допомоги ЗСУ.

“Когось можна мотивувати призами, когось – сувеніром, а когось взагалі не потрібно мотивувати на збір”, – зазначив Скарлат.

До слова, Ростислав Мельник розповів, що часто відвідує військових на фронті, а також запросив усіх бажаючих долучитись до допомоги українських захисників та не бути байдужими.

“Тримаємо руку на пульсі всіх подій, стараємось реагувати якомога швидше, ефективніше і так, щоб це (ред.- допомога ЗСУ) нанесло максимальний удар по росіянам. Тому що це основна наша задача – збільшити кількість уражень росіян, їхньої техніки”, – підкреслив Скарлат.

Детальніше у відео Подкаст №13 Батальйону “Свобода”.

Підтримати бійців своїм донатом на потреби батальйону можна:

Благодійний фонд Моно: https://send.monobank.ua/jar/4GydVZCJgj

Благодійний фонд Приват:

Найменування отримувача: БО БФ БАТАЛЬЙОН СВОБОДА

Код отримувача: 44815780

Рахунок отримувача: UA143052990000026000026241750

Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.