Професор Львівського університету виграв аукціон, щоб завадити забудові в центрі міста

Компанія “Левімпекс”, яка напередодні виграла аукціон з продажу нежитлових приміщень на вулиці Стефаника, не укладатиме договір про купівлю.

11.09.2024
Професор Львівського університету виграв аукціон, щоб завадити забудові в центрі міста

Про це повідомив директор компанії Олег Петрик у коментарі LVIV.MEDIA. Він розповів, що брав участь в торгах, щоб завадити розбудові. За словами Петрика, будівельна фірма хотіла викупити приміщення і згодом “забрати головний вхід і подвір’я”.

9 вересня відбувся онлайн-аукціон про продаж нежитлових приміщень площею 19,2 кв. м на вулиці Стефаника, 16. За результатами торгів, переможцем стала компанія “Левімпекс”, якою керує колишній соліст Львівської опери. Олег Петрик також є професором кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. І. Франка та керівником Львівської академії танцю, які розташовані у будинку, суміжному із приміщеннями, які виставляли на торги. Забудовники планували викупити приміщення, щоб мати змогу розбудувати будівлю, однак участі в аукціоні так і не взяли.

За словами Олега Петрика, він дізнався про плани будфірми, яка хотіла викупити приміщення для розбудови. Тоді звернувся до депутатів міськради, які підтвердили, що справді обговорювали можливість забудови цієї ділянки. Разом з приміщеннями, забудовник міг претендувати і на внутрішній дворик, і головний вхід до академії танцю, розповів Петрик. Щоби завадити можливій забудові, професор вирішив взяти участь в аукціоні. На аукціон “зайшли” двома учасниками. Крім Олега Петрика, участь в аукціоні взяла Софія Маркевич — асистентка та старша лаборантка кафедри режисури та хореографії. Однак забудовники на аукціон так і не подали свої заявки.

Як стверджує Петрик, приміщення з аукціону раніше належали Будинку культури й там раніше працювали художники. Професор хотів взяти приміщення в оренду, аби завадити забудовникам, однак аукціон скасувати було вже неможливо, тож йому довелось брати участь: “Мені сказали, що скасувати аукціон неможливо, я просив депутатів його скасувати… Кажу передайте нам оренду. Вони кажуть: “Ні, це проблемно, аукціон вже оголошений. Єдиний варіант — це вам брати участь в аукціоні”.

Для того, щоб взяти участь в аукціоні, учасники мали сплатити гарантійні внески — 181 344 гривень. Олег Петрик розповів, що наміру укладати договір про купівлю приміщень не має і готовий втратити суму гарантійного внеску.

Окрім “Левімпексу”, Олег Петрик є власником та керівником Львівської академії танцю, яка зареєстрована на тій же вулиці, що й приміщення з аукціону. Також професор є співвласником та керівником ТРК “Відродження” та керівником творчої спілки “Прем’єра”.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.