У громадському транспорті Львова зросте вартість проїзду

Із 1 вересня вартість проїзду зросте до 25 гривень. Це стосується лише тих випадків, коли пасажири купують паперовий квиток у водія.

29.08.2024
У громадському транспорті Львова зросте вартість проїзду

Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, 19% від усіх пасажирів громадського транспорту розраховуються готівкою, 81% — безготівково. Для тих, хто оплачує за проїзд безготівково, вартість залишається незмінною: 13 грн — при оплаті загальною “ЛеоКарт”, 6,5 грн — при оплаті студентською “ЛеоКарт” та 15 грн — при оплаті банківською картою чи пристроєм з NFC.

Одне з найголовніших завдань е-квитка — зменшення обігу готівки у транспорті.

“Після запуску е-квитка ринок перевезень став більш прозорим та зрозумілим для перевізників загалом. І, залучивши нового для Львова перевізника, вдалося відновити роботу автобусних маршрутів №12, №57, №48, які тривалий час не курсували. Додатково, силами “старих” перевізників, у Львові також відновили ще один маршрут — №45″, — зазначив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

У Львівській міськраді кажуть, що триває робота над рештою функціоналу е-квитка. Наступними етапами стануть абонементи та мобільний додаток.

“Ми розробляємо можливість запуску місячного абонемента, бо є моменти в чинному законодавстві, які не дають нам змоги перейти на оплату транспортної роботи та запустити різного роду абонементи — трьохмісячні, піврічні, річні. Після запуску місячного абонемента, що є базовим функціоналом додатку, ми плануємо цієї осені запустити застосунок “ЛеоКарт”, — зазначив Забарило.

У міськраді наголосили, що спільно з перевізниками та економістами там працюють над розрахунком вартості одного кілометра роботи. Очікують на затвердження відповідних змін до законодавства, щоб перейти на оплату транспортної роботи та запустити всі види абонементів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.